INFO linka: 0911 790 899

Vede neutečieš

V sútaži Vede neutečieš sme ocenili práce dvoch žiačok, ktoré tvorivým spôsobom vyjadrili svoj vzťah k festivalu vedy Noc výskumníkov. Tešíme sa, že aj vďaka nášmu festivalu vyrastá generácia budúcich mladých vedkýň! Držíme im palce.

"Domáca príprava na festival vedy Noc výskumníkov 1013" - Nela Gloríková, Svit

  

"Kolotoč vedy" - Jana Zemančíková, Bytča

Občas sa nám stáva, že nám niekto vyčíta, že o Noci výskumníkov nevedel alebo sa dozvedel náhodou. O to viac sa snažíme, aby na Vás tento rok Noc výskumníkov kričala odvšadiaľ. Jednoducho nikto tento rok pred vedou neutečie!

Využi svoju kreativitu, vezmi si foťák, alebo jednoducho vytiahni mobil a vždy keď uvidíš nejaké promo súvisiace s Nocou výskumníkov alebo keď uvidíš niečo zaujímavé na podujatiach Noci výskumníkov v piatok 27.9.2013 odfoť sa – sám, s kamarátmi, spolužiakmi, rodinou – jednoducho s kým ti napadne a ako ti napadne. 

Si žiakom 2. stupňa základnej školy alebo strednej školy? Ukáž nám, kde Ťa zastihol billboard, či iná upútavka na náš festival, čo si zažil na festivale  Noci výskumníkov 2013. Odfoť sa so svojimi priateľmi/učiteľmi/rodinou a pošli nám fotografiu  na adresu sutaz@sovva.sk najneskôr do 2. október 2013.

Tie najlepšie fotografie zverejníme na našej Facebookovej stránke a odmeníme zaujímavými cenami.

Prílohy na stiahnutie